ruchomapodłoga.eu

Oferta zestawów sterowania do ruchomej podłogi

Piloty przewodowe i bezprzewodowe

Części do naczep z ruchomą podłogą - sklep ruchomapodłoga.eu

Oryginalne części Cargo Floor i nie tylko

Dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości, niezawodne produkty o znakomitych parametrach technicznych i niemal stuprocentowej bezawaryjności. Sklep internetowy oferuje szeroki wybór paneli i łożysk, a także elementów elektryki oraz hydrauliki. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień.

Ceny, trwałość, wybór

Reprezentujemy branżę motoryzacyjną, sprzedając wysokiej klasy części do naczep z ruchomą podłogą oraz różnorodne akcesoria do naczep. W naszym szerokim asortymencie znajdują się nie tylko przewody i wtyczki, oświetlenie czy zawory sterujące, ale także elementy montażowe oraz gotowe zestawy serwisowe. Łączymy przystępność cen, wieloletnią trwałość produktów oraz ich szeroki wybór.

Części i obsługa najwyżej jakości

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm transportowych, zakładów mechaniki pojazdowej, serwisów i nie tylko, którzy cenią sobie fachowe doradztwo oraz solidne części i akcesoria – pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Pasek_banki_karty_VISA_checkout_Masterpass_GP_11_2022

Menu Główne