ruchomapodłoga.eu

Płatności standardowe:

cash-on-delivery

Płatność za pobraniem

Paczka zostanie wysłana do klienta po złożeniu i skompletowaniu zamówienia. Faktura VAT zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu zamówienia lub przy rejestracji konta użytkownika. Płatność za pobraniem jest realizowana do kwoty 11000,00 zł brutto. Płatność za pobraniem realizujemy również w przypadku odbioru osobistego. Dodatkowe 5 zł brutto naliczane jest tylko w wypadku dostawy przez firmy kurierskie.

money-transfer

Przelew bankowy na konto

W przypadku wyboru przelewu bankowego klient po prawidłowym złożeniu zamówienia otrzymuje fakturę PROFORMA i na jej podstawie (prosimy w tytule wpisać nr zamówienia i nr faktury PROFORMA)po opłaceniu i zaksięgowaniu płatności zostanie wystawiona Faktura VAT. Zostanie dostarczona do klienta razem z zamówieniem bądź drogą elektroniczną.

Szybkie płatności PayU:

PAYU_LOGO_LIME

Szybkie płatności PayU

Szybkie płatności umożliwiają natychmiastową zapłatę za towary i usługi. Po zaksięgowaniu płatności za pośrednictwem PayU kompletujemy zamówienie i wysyłamy do klienta. Dokument sprzedaży tak jak w poprzednich przypadkach zostanie dostarczony pocztą lub wysłany na adres e-mail podany przez klienta w zamówieniu/rejestracji.

Pasek_banki_karty_VISA_checkout_Masterpass_GPay_04_2022

Wysyłka:

Wysyłkę zamówień do naszych klientów obsługuje:

DPD Polska

Współpracując z największymi nadawcami firma stawia w centrum uwagi konsumenta i jego preferencje. Konsument oczekuje bowiem, że przesyłka będzie doręczona na czas, w idealnym stanie i w ramach wygodnego procesu. Stąd usługa Predict i jej rozwinięcie w postaci aplikacji Moja Paczka, służące do samodzielnego zarządzania doręczeniem. DPD Polska jako pierwsza firma kurierska na polskim rynku wprowadziła w 2016 r. możliwość opłacenia przesyłki pobraniowej kartą u kuriera. Innym przykładem elastycznego podejścia do wymagań odbiorcy i potrzeb mniejszych firm jest sieć ponad 10000 punktów nadań i odbiorów DPD Pickup oraz DPD Pickup Oddziałów Miejskich, w których można wygodnie nadać, odebrać lub zwrócić zamówienie.

InPost Paczkomaty i Kurier

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

UWAGA!
Usługi kurierskie InPost dostępne są w naszej firmie w toku indywidualnego ustalenia środków transportu realizowanego po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Proszę to uwzględnić przy składniu zamówienia. Jeżeli chcą Państwo otrzymać paczkę InPost lub skorzystać z paczkomatu prosimy o kontakt pod nr tel: +48 726 465 098

Menu Główne